Evde Dikiş Dikerek Para Kazanmak İstermisiniz?

sew-dikiş-dikmek

Ev hanımlarının yapabileceği en uygun işlerden bir tanesi evde dikiş dikmektir. Aile bütçesine katkıda bulunmak ve ev rahatlığında çalışmayı kim iztemez ki? Ama bu işi ücret karşılığı yapabilmek için önce müşteri bulmak gerekir.

En büyük sorun da burada zaten . Eğer dikiş üzerine bir işyeri açma gücünüz yoksa evde çalışmanız gerekir. Evde müşteri bulmak da oldukça zor bir iştir. Biz parlakfikirler.net olarak bu konu hakkında araştırma yaptık ve nasıl iş bulabileceğiniz hakkında sizi bilgilendirmek istedik.

 

Öncelikle yapmanız gereken size vereceğim internet adresinde  evlere dikiş işi veren iş sahiplerinin ilanlarını bulacaksınız. Sürekli güncellenen bu ilanları takip ettiğiniz takdirde kendinize uygun bir iş mutlaka bulabilir ve evinizin rahatlığında çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz.


Ya da bu konu ile ilgilenen bir işveren iseniz yorum kısmına ilanlarınızı yazarak kendinize çalışacak kişileri bulabilirsiniz.

Takip etmeniz gereken web adresine buraya tıklayarak ulaşabilir ve  aile bütçenize katkıda bulunmak için para kazanmaya başlayabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Sessiz Kalmayın, Bir Yorum Yapın..!

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More
Powered by WordPress | Designed by: Download Premium WordPress Themes | Thanks to Premium Themes, Domain Registration and All Premium Themes